Školní kolo ve vybíjené

Autor: Jan Vokáč <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 07. 02. 2007

Další soutěží se školní "liga" přehoupla do druhé poloviny. Mezi mladšími se situace stále více vyrovnává, ale starší mají téměř rozhodnuto. Těm totiž chybí většinou zájem se zúčastnit. Snad se to do konce školního roku ještě změní???!!!

30. - 31. 1.2007 proběhlo školní kolo ve vybíjené mladšího a staršího žactva. V mladších žácích se přihlásila  všechna třídní družstva a tak se muselo losovat do skupin. Na konci turnaje se nakonec radovala 7.B, která ve finále porazila 6.B. Na třetím místě se umístil dosavadní lídr celoroční soutěže ze 7.A. Další místa: 6.A, 6.C a 7.C.

V kategorii starších žáků se přihlásila pouze dvě družstva a ta si zahrála jedno utkání do úplného konce (mladší hráli na 5 minut). V utkání 8.A - 9.B se z těsného vítězství radovala mladší třída 8.A.