1. místo v krajském kole ve sportovní gymnastice

Autor: Mgr. Alena Röhryová <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 05. 04. 2007

Dne 28. 3. 2007 se konalo krajské kolo ve sportovní gymnastice. Naše mladší žákyně, ve složení Nikola Karhanová ze 3. B, Bára Karbanová z 3. A a Tereza Kocová z 5. A, se umístily z 11 družstev na 9. místě. V této kategorii v soutěži jednotlivců ze 44 účastnic obsadila Tereza Kocová krásné 1. místo.

Starší žákyně, Andrea Röhryová a Petra Molendová, obě z 6. A, nastoupily v oslabení, neboť jim pro kompletní družstvo chyběla jedna závodnice. Obsadily proto poslední 9. místo, ačkoli obě děvčata podala velice pěkné výkony. V této kategorii v soutěži jednotlivců z 29 účastnic skončila Andrea Röhryová o 0,25 bodu na 4. místě.

Děkujeme panu Viktoru Mráčkovi za přípravu dívek na závody.