Tak už jsme se všichni ve zdraví vrátili...

Autor: Hana Lipovská <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 23. 09. 2007

...a nutno říci, že letošní školanda neměla chybu.

Počasí se na nás sice dva dny mračilo, ale protože jak se říká „Kdo si hraje, nezlobí.“ přežili jsme v pohodě.

Také jsme se blíže seznámili s majitelkou rozhledny na Bleibergu a z protekce měli výstup na rozhlednu zdarma. A když nám vysvitlo sluníčko, přijeli za námi hasiči a zasvětili nás řádně a odborně do své práce. Hasili jsme vydatně nejen stromy a keře, ale také auto paní vedoucí z penzionu Bublava. Ta nám potom pěkně poděkovala, jelikož ho měla krásně nablýskané. Kdo nehasil dostal bublifuk a náhle bylo vše také krásně duhové.

A aby toho nebylo málo, tak jsme si přivezli v ŽK také jedničky z jízdy na koni a horolezectví na umělé stěně. Domů jsme se dostali díky dopravní nehodě na silnici s malým zpožděním, zato jsme si stihli udělat ještě společnou fotečku. Tu a některé další můžete vidět ve fotogalerii.