Okresní kolo matematické olympiády

Autor: Mgr. Brigitte Havelková <havelkova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Úspěchy našich žáků, Vydáno dne: 27. 04. 2008

Dne 9. dubna 2008 se v DDM konalo okresní kolo matematické olympiády, kterého se zúčastnili i naši žáci.

Nejlepšího umístění dosáhl Jakub Kowolowski z 8. A, který se v OK MO kategorie Z8 umístil na skvělém 2. místě se ziskem 15 bodů z 18 možných. Dále nás v této kategorii reprezentoval Vít Vašata, který obsadil 4. - 5. místo.

V kategorii Z7 jsme letos bohužel zastoupení neměli.

V kategorii Z6 naši školu reprezentovali 3 žáci ze 6. A. Martin Snopek obsadil 4. - 6. místo, Kateřina Fischerová 8. - 10. místo a Václav Gondík byl na 11. - 12. místě.

Všem účastníkům OK MO děkujeme za reprezentaci školy, Jakubovi Kowolowskému blahopřejeme k vynikajícímu umístění a přejeme mnoho dalších úspěchů.