Čtenářská soutěž prvňáků

Autor: Václav Srb <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 22. 05. 2008

V pátek 16. května proběhla čtenářská soutěž mezi žáky 1.A a 1.B. Z každé třídy soutěžilo pět nejlepších čtenářů a ti byli hodnoceni porotou, kterou tvořili jejich spolužáci.

Po přečteném úryvku byl čtenář ohodnocen příslušnými body podle svého výkonu. Na 1. místě se umístil Vojta Navrátil z 1.B, na 2. místě skončila Veronika Lapčáková z 1.A a 3. místo si odnesl Matěj Černý z 1.B.

Všech deset soutěžících si odneslo diplom, sladkosti a malý dárek. Soutěž se líbila nejen dětem, ale s kvalitou čtení byly spokojeny i paní učitelky.

A kdo tedy soutěžil? 1.A reprezentovali: Veronika Lapčáková, Roman Lapčák, Klárka Krtová, Nicole Klimovič a Roman Martínek, ze 1.B soutěžili: Matěj Černý, Ondřej Dibďák, Vojta Navrátil, Denisa Ponetzová a Soňa Osvaldová.

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii: Opět na návštěvě u prvňáčků.

Zapsala: Mgr. Lenka Kunová