Atletický čtyřboj

Autor: Jan Vokáč <>, Téma: Úspěchy našich žáků, Vydáno dne: 26. 09. 2008

Tak nám začala nová sezóna školních sportovních soutěží. Poslední roky je již tradicí, že první je na řadě atletický čtyřboj, který se koná pravidelně v Chodově. A i tento rok se naše výprava nevrátila s prázdnou. I přes některé komplikace při sestavování družstev (časté změny kvůli nemocem - zejména dívky) si všechna vedla nad očekávání dobře.

Mladší žákyně - po celou soutěž se pohybovaly na čtvrtém místě, ale nakonec vybojovaly bronzovou medaili (Kocová, Klímová, Míčová, Vejvarová)

Mladší žáci - podobně jako mladší žákyně dlouho na 4. místě, nakonec šestí (Kníř, Krosčen, Snopek, Blahó, Kozák)

Starší žákyně - po problémech před soutěží s odřeknutím některých závodnic velmi dobré umístění - 4. místo (Kastlová, Röhryová, Bucková, Krausová, Pecová)

Starší žáci - i přes slabší individuální výkony jednoznačné VÍTĚZSTVÍ (Schmidt, Vlassov, Jougl, Heidler, Králič)