Schůzka rodičů vycházejících žáků

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 16. 10. 2008

I v letošním roce se budou moci rodiče vycházejících žáků sejít se zástupci škol Karlovarského kraje a informovat se o možnostech uplatnění se na trhu práce a podmínkách pro přijetí na dané střední školy či odborná učiliště.

Setkání rodičů se uskuteční 30.10. 2008 v 16.00 v aule školy. Zatím přislíbili účast zástupci těchto škol: SPŠ keramická KV, SPŠ Ostrov, Střední zdravotnická škola KV, SOŠ logistická KV, SPŠ Loket, Živnostenská škola Sokolov, ISŠTE Sokolov, Střední lesnická škola Žlutice. Kromě základních informací se dozví rodiče podrobnosti o vyplňování přihlášek, termínech , talentových zkouškách a Dnech otevřených dveří.

Všichni rodiče jsou srdečně zváni.