Jak jsme byli modří

Autor: Mgr. Šárka Suchanová <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 19. 04. 2009

Modráci...Na druhém stupni jsme se rozhodli malinko se pobavit na velikonoční modré pondělí.

Vyhlásili jsme soutěž jednotlivců s největším počtem modrých věcí na sobě a také o nejpočetnější třídu v modrém. Někteří sklerotici litovali, že na to zapomněli, byly mezi nimi i paní učitelky, ale stejně se nás modrých "šmoulů" našlo hodně. O velké přestávce jsme se sešli na chodbě, vyhodnotili a vyfolili, jako odměnu jsme dostali každý samozřejmně modrého šmoulu- bonbonek. Nejvíce se to modralo v 9. B, která vyhrála. Také  tam se našla vítězka kategorie jednotlivců Deniska Fujanová, měla na sobě 23 modrých věcí. Děkujeme zúčastněným a těšíme se na další bláznivou akci. Foto naleznete ve Fotogalerii.