Postup a termíny přijímacího řízení

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 20. 10. 2009

Do 24.2. 2010 odevzdat výchovnému poradci:  vyplněné přihlášky - max. 3, zápisový lístek s vyplněnou hlavičkou a výstupní hodnocení žáka (škola nabízí možnost  ověření kopií, podle zájmu 10 Kč za jednu kopii. Ponechat originál pro případ druhého kola přijímacího řízení).

Do 15.3. 2010: odevzdat zkontrolované přihlášky a výstupní hodnocení na příslušné školy - zajišťuje sám zákonný zástupce žáka, ne škola. Neodevzdávat zápisový lístek!

Zápisové lístky:  odevzdat na příslušnou školu do 5 pracovních dnů po obdržení informace, že je žák na školu přijat. Zajistí rodiče žáka, kdy doplní název školy a kód vzdělávání na zápisovém lístku.

Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!