„Pálí mi to“

Autor: Mgr. Brigitte Havelková <havelkova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 13. 04. 2010

je matematicko-přírodovědná soutěž pro žáky 5. ročníků, která se konala 13. 4. 2010 u nás ve škole.

Letos se soutěže zúčastnilo 14 žáků ze 7 škol. Stejně jako v loňském roce museli soutěžící žáci projít čtyřmi stanovišti. Matematika byla zastoupena dvakrát, na dalším stanovišti se řešily úkoly ze všeobecného přehledu a čtvrtý okruh otázek byl přírodovědný.

Všem soutěžícím patří naše poděkování za účast v soutěži, ale především za jejich snahu, pracovní nasazení i vědomosti, které dnes prokázali.

A zde již tři nejlepší jednotlivci:

1. místo – Hana Kreitlová ze ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916, která získala 60 ze 69 možných bodů

2. místo – Veronika Nováková ze ZŠ Kynšperk n. O., J. A. Komenského 540, která získala 56 bodů

3. místo – Philip Šefl ze ZŠ Kynšperk n. O., J. A. Komenského 540, který získal 53 body

Vítězům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Fotografie ze soutěže naleznete ve fotogalerii - Pálí mi to 2010.