Žáci si na adopci vydělají

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 15. 09. 2010

Sběr papíru je na naší škole již tradicí a pravidelná umístění na předních místech v soutěži škol Karlovarského a Plzeňského kraje nás přivedlo k nápadu smysluplně využít peněz, které za sběr papíru škola dostane. Proto jsme se rozhodli podporovat vzdělávání jednoho z dětí rozvojového světa.

Žáci školy tak sběrem papíru zajistí studium a nákup učebních  pomůcek pro chlapce z Indie. Jmenuje se Koppala Abhishek, je mu 7 let, má další dva sourozence a chtěl by se stát knězem.

Pokud by jste se i vy, rodiče a prarodiče chtěli připojit k podpoře adopce na dálku, budeme rádi a uvítáme každý kilogram papíru. Děkujeme i  všem žákům, kteří se do sběru papíru zapojili a během roku zapojí za to, že jim není lhostejný osud těch dětí, které nemají podmínky na vzdělání jako v naší zemi.