Alexandrovci zazpívají žákům ruského jazyka

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 15. 09. 2010

O ruský jazyk, jako o volitelný předmět, je mezi žáky stále velký zájem. Nejdříve na škole fungoval kroužek ruského jazyka, poté pro velký zájem byl zařazen mezi volitelné předměty. V loňském školním roce 2009/2010 první deváťáci prošli ucelenou výukou od 6. do 9. třídy. Koncem loňského školního roku se dozvěděli o připravovaném turné ruského armádního souboru písní a tanců Alexandrovců a jejich vystoupení i v blízkých Karlových Varech.

Výborný námět pro příjemné zakončení výuky (i když po ukončení ZŠ)! Od nápadu nebylo daleko k realizaci:-).  Paní učitelka tzv. "rozhodila sítě" a díky ochotě a vstřícnosti okolí se jí podařilo sehnat vstupenky na vystoupení pro všechny loňské deváťáky 5.10. 2010 v Karlových Varech.

Poděkování patří především Ing. Tomáši Peterkovi, výkonnému řediteli společnosti TICKET ART PRAHA, který neváhal a podpořil zasláním vstupenek zdarma výuku ruského jazyka na naší škole a díky kterému se mohou žáci těšit na nevšední zážitek z vystoupení.

Moc děkujeme a přejeme štěstí v osobním životě, hodně pracovních úspěchů a pozorných diváků.