Pokus o rekord města Pelhřimov

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 26. 09. 2010

Vytvořit znak rodného města z recyklovatelného materiálu - další z možností, jak obohatit enviromentální výuku na škole, zapojit žáky do dění města a být součástí pokusu o světový rekord. To je přece velká motivace se do této akce zapojit!

Cílem pokusu o rekord je vytvořit co nejvíce městských znaků z recyklovatelných materiálů o dané velikosti s pevným rámem a jeho foto zaslat do 15.11. na příslušné webové stránky. Vytvořené znaky budou v průběhu měsíce ledna vystaveny. Pedagogové i žáci předmětů výtvarná výchova, pracovních činností a zeměpisu teď dávají hlavy dohromady, jakým způsobem nejlépe znak města Sokolova ztvárnit. Zkušenosti už máme z projektových dnů, tak se nechte překvapit a držte nám palce.