Schůzka rodičů vycházejících žáků

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 11. 10. 2010

V pondělí 1.11. 2010 od 16:00 se  v aule školy uskuteční setkání rodičů vycházejících žáků s výchovným poradcem a se zástupci středních škol Karlovarského kraje.

Na setkání budou rodiče seznámeni s podmínkami pro přijetí na SŠ a SOU, jejichž zástupci podají podstatné informace o studiu na daných školách. Dále se zákonní zástupci dozví termíny pro odevzdání přihlášek ke studiu na středních školách, dostanou přehledy škol kraje a další důležité informace, které se týkají volby povolání.

Protože volba střední školy je pro vaše děti rozhodující, udělejte si na tento den (1.11.) čas a přijďte se poradit, podle čeho a jak správně střední školu vybrat. Předpokládaná délka setkání bude přibližně dvě hodiny.

Těšíme se na vaši účast a zájem o budoucnost vašich dětí.