První místo v okresním kole Matematické olympiády

Autor: Václav Srb <>, Téma: Úspěchy našich žáků, Vydáno dne: 27. 01. 2011

Jakub Kára z V.A jednoznačně potvrdil pozici nejlepšího řešitele Matematické olympiády nejen mezi žáky 5. tříd naší školy, ale také mezi žáky škol celého okresu.

Ve středu 26. ledna se v DDM Sokolov konalo okresní kolo Matematické olympiády žáků 5.ročníků. Naši školu zde reprezentovali tři úspěšní řešitelé domácího kola - Jakub Kára, Matěj Kaiser a Ondřej Sládek.

Už po odevzdání domácího kola bylo jasné, že Jakub bude jasným favoritem i pro okresní kolo. Velmi úspěšný byl ovšem i Matěj Kaiser, který v konkurenci nejlepších žáků základních škol skončil jen těsně za třemi nejlepšími. Oběma velmi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Děkujeme i všem dalším žákům, kteří věnovali svůj volný čas domácímu kolu Matematické olympiády.