Jak se dělá tanečník

Autor: Mgr. Brigitte Havelková <havelkova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 28. 01. 2011

Dne 26. 1. 2011 měli žáci naší školy možnost zhlédnout taneční vystoupení studentů Tanečního centra Praha – konzervatoř o.p.s. na téma Jak se dělá tanečník.

Představení a výkony účinkujících byly na vysoké úrovni. I žáci, kteří dodnes neměli ponětí, jak se dělá tanec, získali určitou představu o tvrdé, náročné a zodpovědné práci, která vede k „výrobě“ opravdového tanečníka.

Nadšeni a plni emocí odcházeli z představení nejen žáci, ale i pedagogický doprovod.

Domníváme se, že právě takto předvedená práce má smysl. Organizátorům akce, účinkujícím i všem těm, kteří studenty připravují, patří naše poděkování.

Ve fotogalerii naleznete pod názvem Tanečník i několik fotografií.