Konverzační soutěž v NJ

Autor: Mgr. Brigitte Havelková <havelkova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 18. 02. 2011

Před jarními prázdninami proběhlo školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce.

Vítězové obou kategorií školního kola měli možnost poměřit své znalosti a dovednosti v okresním kole, které se konalo 15. 2. 2011 v DDM Sokolov. V kategorii I. A nás reprezentovala Dominika Mašková ze VII. A, která se v OK umístila na velmi pěkném 2. místě a postupuje do krajského kola. V kategorii II. A se OK zúčastnil Jaroslav Sedlák z VIII. A, který obsadil 7. - 8. místo.

Oběma děkujeme za reprezentaci školy a Dominice přejeme mnoho úspěchů v kole krajském, kde nás ještě v kategorii I. C bude reprezentovat Laura Bačíková ze VII. A a Petr Novák z VIII. A v kategorii II. C, kterým také budeme držet palce.