Zeměpisná olympiáda

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 10. 03. 2011

Ve středu 9.3. 2011 se na Gymnáziu V Sokolově uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády v kategoriích 6., 7., 8.-9. tříd.

Naši školu reprezentovali tito žáci:  za 6. třídy Tereza Frčková z 6.A , za 7. třídy Dominika Mašková ze 7.A a spojenou kategorii 8. a 9. tříd reprezentoval Jaroslav Sedlák z 8.A. Přesto, že se žáci neumístili na postupových místech, nemuseli se za své výsledky stydět a bodově za vítězi  nezaostali. Rozdíl v průměru 15 bodů je na pochvalu. Tereza a Jára obsadili shodně 5. místo a Dominika pouhé 3 body skončila na místě 4.

Všem reprezentantům gratulujeme a doufáme, že je chuť soutěžit neopustí ani v příštím roce.