Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Tomáš Kozák přepisoval historické rekordy školy

Autor: Lukáš Šnobl <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 26. 05. 2011

Tradičně poslední sportovní soutěží školního roku je atletický "Pohár rozhlasu". I letos se naše škola neztratila...

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo starších žáků, které postoupilo do krajského kola po velmi skvělých výkonech v kole okresním. Tomáš Kozák z 9.A zde překonal dokonce dva školní rekordy - ve skoku vysokém přeskočil laťku ve výšce 176 cm a ve skoku dalekém dolétl až na hranici 573 cm - tím překonal 22 let starý školní rekord!!! Do rekordů se také zapsala starší žákyně Karolína Kanalošová, která skočila do dálky 482 cm a to ji řadí na druhé místo ve školních rekordech. Družstvo starších žákyň obsadilo skvělé druhé místo na okresním kole, ale bohužel celkový počet bodů jim nestačil na postup do kola krajského. Mladší žáci se umístili v okresním kole na průměrném šestém místě, mladší žákyně skončily až na místě jedenáctém. Všem reprezentantům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy...