Máme nové kamarády!

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 22. 06. 2011

V pondělí 20.6. navštívili žáci 9.B kamarády ze 7. MŠ Vítězná. První setkání se uskutečnilo v dubnu v rámci projektového Dne Země, kdy jsme společně strávili příjemný den na hradě Hartenberg a na nedaleké farmě. Předškoláci byli skvělí a hned si našli v deváťácích nové kamarády. Při loučení nechyběly ani slzičky.

Proto jsme s radostí přijali pozvání od nových kamarádů do školky. Těšili jsme se na ně a oni na nás. Dokonce nás i poznali a každý si našel toho svého "parťáka". Ve dvojicích jsme pak malovali, hráli si s oblíbenými hračkami budoucích prvňáčků a dostali se i do dětských let na hřišti, kde jsme si zahráli fotbal, skákali přes lano, zahráli si na "peška" a řádili jsme na prolézačkách. Malí kamarádi nám předvedli, jak umí dobře zpívat a přednesli několik básniček.

Budoucím prvňáčkům chceme proto popřát, aby se jim ve škole líbilo, aby měli samé jedničky a aby si mezi spolužáky našli dobré kamarády. Máme vás rádi.

žáci 9.B