Úspěch v přespolním běhu

Autor: Lukáš Šnobl <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 05. 10. 2011

V úterý 5.10. se ukutečnila na Baníku v Sokolově tradiční soutěž v přespolním běhu žáků druhé stupně ZŠ.

Naše škola se po propadáku na atletickém čtyřboji v konečné výsledkové listině přespoláku neztratila a naopak obsadila přední příčky. Mladší žákyně na trati 1000 m obsadily 6. místo, mladší žáci na trati 1500 m skončili třetí, starší žákyně na trati 1500 m obsadily 7. místo a starší žáci na nejdelší trati 3000 m jednoznačně vyhráli. Za zmínku určitě stojí individiuální výkony Romana Bodyho (6.B) a Martina Kofroně (9.A) za druhá místa v jednotlivcích ve svých kategoriích... Celkově pak naše škola obsadila krásné 3. místo z 15 zúčastněných škol.

Mladší žákyně: Lucie Šimůnková, Karolína Zapletalová, Patricia Biroščáková, Tereza Pešková, Adéla Steinerová

Starší žákyně: Tereza Svatochová, Dominika Mašková, Diana Sedláčková, Petra Jablonická, Jana Turoňová

Mladší žáci: Roman Body, Ondřej Sládek, Matěj Kaiser, David Biroščák, Vladimír Beránek

Starší žáci: Martin Kofroň, Jakub Frček, Jakub Kozlík, Dominik Šebele, Jan Kníř