2. místo v krajském kole soutěže Preventan Cup

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 02. 05. 2012

V pátek 28. dubna žákyně 1. stupně vybojovaly v krajském kole soutěže ve vybíjené Preventan Cup 2. místo, když i s vítězkami dokázaly hrát ve skupině vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla po prodloužení až „náhlá smrt“.
vybíjená

Největší zásluhu na tomto úspěchu měla výborná spolupráce Denisy Ponetzové, Soni Osvaldové s kapitánkou Michaelou Hájkovou (všechny z V.B). Poděkování a gratulace samozřejmě patří i všem ostatním hráčkám, které hrály opravdu s plným nasazením. Byly to Magdalena Fischerová ze 4.A, Lucie Skalická a Diana Hirschová ze 4.B, Isabela Grässleová a Terezie Landová ze 4.C, Yana Jafarova, Tereza Honzajková, Barbora Stanislava Hendrychová z V.A a Petra Pytelková z V.B. Děkujeme také děvčatům, která se zapojila do okrskového a okresního kola.