Úklid hřiště

Autor: Mgr. Hana Kadavá <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 24. 04. 2014

Ve středu 23. 4. 2014 se sešlo několik odvážlivců, aby pomohli uklidit hřiště, na kterém cvičí nejen naše děti. Sedm statečných se vyzbrojilo rukavicemi a pytli na odpadky a začalo uklízet.

Postupně se přidaly ještě další děti, takže jich nakonec bylo 12. Bylo až neuvěřitelné, jak rychle se nám podařilo naplnit celou roli pytlů a pořád bylo co sbírat. Některé části hřiště připomínaly vyloženě smetiště. Na hromadě tu ležely lahve od alkoholu, pet lahve, pánvičky, ovladače, potraviny (zelí, smetany, jogurty…), sedátka od kol, mikiny a mnoho dalšího. Všechen odpad jsme zlikvidovali a tímto patří velké díky všem, kteří se zúčastnili středečního úklidu, neboť ho prováděli s úsměvem a s neuvěřitelnou ochotou. Děkujeme také všem, kteří si po sobě uklízejí a vyhazují odpadky tam, kam patří, tedy do odpadkových košů. Děkujeme.