Odměna pro nejlepší sběrače

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 16. 06. 2014

Dne 16.6. 2014 byla slavnostně ukončena školní sběrová soutěž papíru. Sběrem papíru je podporováno vzdělávání indického chlapce, který letos úspěšně ukončil pátou třídu základní školy.

Do sběru papíru se zapojily všechny třídy 1. a 2. stupně a celkem se jim podařilo během roku sebrat 18.125 kg papíru. Odměněni byli nejen nejlepší sběrači tříd, ale i nejlepší sběrač školy a nejlepší třídní kolektiv. V soutěži dominovala jednoznačně třída 4.A, která sebrala 4.109 kg papíru a Jakub Grünes jako nejlepší sběrač školy z téže třídy s 1.191 kg sebraného papíru. Gratulujeme a doufáme, že elán při sběru papíru vydrží i další školní rok.