Vánoční koncert pro chráněné bydlení Dolmen o.p.s.

Autor: Mgr. Hana Kadavá <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 19. 12. 2014

Pěvecký a kytarový soubor naší školy podpořil svým vystoupením vánoční setkání obyvatel chráněného bydlení Dolmen o.p.s.

Setkání se konalo ve středu 17. prosince 2014 v salonku restaurace Koruna na Starém náměstí. Členové sboru toto setkání zahajovali již podruhé, dětem se podařilo navodit příjemnou atmosféru a zapojit klienty společnosti Dolmen do produkce písní nejen vánočních. Koncert se shledal s kladnými ohlasy a dlužno říci, že naše muzikanty nezaskočilo ani publikum, které se od loňského roku rozrostlo téměř na dvojnásobek. Vystupovali velmi profesionálně. Poděkování patří především Marušce Oberleitnerové, Terezce Honzajkové, Sergeji Maťašovi, Milanu Sivákovi, Járovi Veselému a Honzovi Těšínskému.

,,Z vystoupení dětského pěveckého souboru se nám pomalu stává tradice. Jsou skvělí a všichni si rádi zazpívají s nimi.“ Foto a komentář: Dolmen o.p.s.