Děti ze „šestky“ se rády hýbou

Autor: Marie Bláhová <>, Téma: Dění ve škole, Zdroj: Mgr. A. Mašková, Vydáno dne: 09. 03. 2015

Měsíc únor žil ve Sportovní lize škol, do které je zapojena i naše škola, hlavně přehazovanou.
Žádný velký turnaj se neobejde bez pořádné přípravy. A proto se asi 20 páťáků celý leden ochotně scházelo každý čtvrtek již v 7:00 hodin ráno v tělocvičně naší školy.

Byla radost se dívat, jak místo sladké hodinky spánku navíc, děti raději sportují. Jejich výkony byly velmi vyrovnané a vybrat 10 nejlepších, kteří budou reprezentovat naší školu, nebylo snadné.
Výběr se zdařil, což potvrzuje krásné 2. místo v okresním kole, ve kterém jsme porazili i favorizovanou „jedničku“. V boji o 1. místo jsme bohužel prohráli o pouhé dva body.
Po tomto skvělém výkonu jsme postoupili do krajského kola v Mariánských Lázních, které se konalo 27. února 2015. I zde jsme ukázali, co v nás je a odvezli jsme si STŘÍBRNÉ MEDAILE.
Žákům, kteří nás tak výborně reprezentovali, děkujeme. Jsou to:
Robert Šlechta z V. C
Aneta Buralová z V. C
David Berka z V. C
Antonín Kábrt z V. A
Petr Charvát z V. A
Eliška Truongová z V. A
Tereza Vlachová z V. A
Klára Köhlerová z V. A
Alla Abeldinová z V. A
Dík patří i dětem, které nebyly vybrány, protože bez kvalitního soupeře se žádný sport neobejde.
DĚKUJEME.
Autor článku Mgr. A. Mašková