Velikonoční vystoupení pro seniory

Autor: Václav Srb <>, Téma: Žákovský parlament, Vydáno dne: 02. 04. 2015

Žákovský parlament si už v září naplánoval mimo jiné také akci pro seniory na Velikonoce. A už od února se začaly děti na toto setkání intenzivně připravovat. Při jednání žákovského parlamentu se domluvily, že připraví pro seniory z domu s pečovatelskou službou na Vítězné malé vystoupení.

Bylo to milé setkání.

Vyrobily více než tři sta velikonočních přání a pěvecké sbory nacvičily krátká vystoupení .  Ve středu 1. dubna po vyučování se dlouho připravované setkání uskutečnilo. Oba naše pěvecké sbory zazpívaly několik písní, třída V.C zarecitovala pásmo básní od Mileny Lukešové a nakonec žáci všem popřáli krásné Velikonoce a rozdali přáníčka. Celé setkání proběhlo v příjemné atmosféře, všem se moc líbilo a určitě nebylo poslední. Ti, kteří se setkání nemohli zúčastnit, našli přání ve svých schránkách.