Pěvecké sbory zvou mezi sebe nové zájemce

Autor: Václav Srb <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 14. 09. 2015

Na naší škole nacvičují, zpívají a všelijak muzicírují hned dva pěvecké sbory. Na 1. stupni vede sborový zpěv Mgr. Dana Brožíková a na 2. stupni vede pěvecký sbor Bc. Lucie Křenková. Oba dva sbory nyní mezi sebe zvou nové zájemce.

Sborový zpěv (1.stupeň) se bude scházet každé úterý 6. vyuč. hodinu (12.40 - 13.25 h.) v hudebně na 1. stupni.

Pokud rádi zpíváte a chcete se naučit další písničky, pak neváhejte a přijďte mezi nás. Těší se na Vás paní učitelka D. Brožíková.

Pěvecký sbor (2. stupeň) se bude scházet každé pondělí od 14.30 do 16 hodin v učebně výtvarné a hudební výchovy na 2. stupni.

Vítáme každého, kdo si rád zazpívá, není líný učit se doma texty nových písniček, případně umí nebo je ochoten se naučit jednoduchý doprovod na rytmický nástroj, kytaru či flétnu.

Bližší informace a přihlášky získáte u Mgr. Brožíkové a Bc. Křenkové. Sbory začínají pracovat od 5. resp. 6.10. 2015. Poplatek na 1. pololetí je 100,- Kč.