Stříbrní z OK Štafetového poháru

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 06. 05. 2016

Ve čtvrtek 5. května jsme se zúčastnili  Štafetového poháru 8x100 metrů.  V okresním kole, které se konalo na Baníku Sokolov, jsme si vyběhali krásné 2. místo a postup do krajského kola. Výběr 16-ti členného týmu nebyl jednoduchý, neboť se musel skládat z 8 dívek a 8 chlapců z celého 1. stupně, kteří běhají ze všech nejrychleji a poradí si i se štafetovým kolíkem.

Díky tréninkům a sportovnímu nasazení jsme právem pyšní na výsledky těchto žáků:

Mário Čonka II.C                                 Antonín Vrba V. B

Jan Zábojník II.B                                  Patrik Koten V. B

Ondřej Hrabák III. B                           Jonáš Bernat IV. C

František Trávník III. A                       Martin Ondruš IV. C

Kristýnka Šmídová II.A                      Michaela Pechová V. A

Julie Saettlerová III.B                         Barbora Převrátilová IV. A

Štěpánka Hrabáková III. B                 Natálie Fischerová V. A

Josefa Tatýrková III.A                        Klára Hrbková IV. C

V krajském kole, které se konalo dne 18. 5. 2016 v Chebu, jsme ve velké konkurenci 15- ti škol vybojovali pěkné 8. místo. Zde nám k tomuto výsledku pomohli i žáci Samuel Brett z V. A a Markéta Valašíková z V. A, kteří ochotně zastoupili nemocné spolužáky.

Věřím, že o našich sportovcích uslyšíme i v dalších letech, a že i nadále budou naši školu vzorně reprezentovat.

Zapsala: Mgr. Andrea Mašková