Sběrová soutěž

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 16. 06. 2016

16.6. 2016 jsme slavnostně ukončili každoroční soutěž ve sběru papíru.

Naše škola je zapojena do regionální soutěže škol Plzeňského a Karlovarského kraje, kde jsme vloni obsadili 1. místo. Sběrem papíru je financováno vzdělávání adoptivního syna z Indie a další charitativní akce. Kromě regionální soutěže proběhlo i zápolení mezi jednotlivými třídami. Celkem jsme v letošním roce sebrali necelých 20 tun papíru. Nejlepší třídou školy se stala 2.A a nejlepším sběračem žákyně této třídy Eliška Makarová. Vítězové jednotlivých kategorií byli odměněni peněžními poukázkami. Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili a těšíme se na další soutěžení v příštím školním roce.