Deskové hry a Zápis z 10. zasedání školního žákovského parlamentu

Autor: Mgr. Hana Kadavá <>, Téma: Žákovský parlament, Vydáno dne: 31. 01. 2017

Zástupci parlamentu se sešli poprvé po čtvrtečním hravém odpoledni, které si uspořádali 26. 1. 2017. Přes 3 hodiny jsme hráli různé deskové, karetní a jiné hry a rozhodně jsme se nenudili.

Dne 30. 1. 2017 proběhla klasická schůzka školního parlamentu. Na tomto zasedání se probíraly následující body:

-      Krabice na akci Valentýn zajištěny E. Truongovou a J. Tatýrkovou, za což jim děkujeme.

-      Akce Valentýn – proběhne 14. 2. 2017

o   Dávat přáníčka do krabic (na 2. stupni před učebnou anglického jazyka Mgr. Šellongové a na 1.  stupni před učebnou počítačů) můžete 1. 2., 2. 2. a 13. 2. 2017.

o   Vždy na přání uveďte jméno, příjmení a třídu toho, komu má být valentýnka předána!

-      Stále platí: Stonožka – zástupci parlamentu se ve svých třídách zeptají, zda mají nějaké připomínky k této akci, zda by například navrhovali jinou formu pomoci atd.

-      Nový úkol – zástupci parlamentu se ve svých třídách zeptají na vernisáž – jakým způsobem by mohla probíhat, jaký by mohl být program…; obrázky budou muset být vždy se jménem, příjmením a třídou…

Příští zasedání se bude konat 13. 2. 2017 od 14:00.

(Zapsali: Marie Predigerová a Lukáš Prediger)