Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Ve středu v sokolovské bazénu proběhlo okresní kolo v plavání. I přes velké problémy se sestavou družstev (několik nemocí a nachlazení), naše škola postavila družstva do všech kategorií. Výsledkem byla tři druhá místa a jedno čtvrté.

Mladší žáci vyrovnanými výkony ve všech individuálních startech a dobrými štafetami vybojovali překrásné 2. místo. Družstvo tvořili - Petr Vondra (3.VZ), Václav Fikart (5.VZ), Tomáš Kozák (2.Z), Jaroslav Macháček (5.Z), Viktor Blahó (9.P), Jakub Veverka(6.P)

Mladší žákyně měly ve svém středu republikou medailistku, což jim dávalo velkou naději na medaili. Ta se však díky neomluvené absenci žákyně K.S. trochu vzdálila. Přesto děvčata bojovala, ale díky trestným bodům bohužel skončila na 4. místě (3 body od bronzu). Družstvo - Sarah Kastlová (1.VZ), Jana Haindlová (5.Z), Michaela Zadražilová (3.P), Klára Chudáčiková (9.P), Andrea Röhryová (8.VZ).  2. místo v polohové štafetě.

Starší žákyně - vynikající a nečekaný postup do krajského finále. Petra Marková (1.P), Klára Suchá (3.P), Monika Anselmová (4.Z), Anna Šišková (6.VZ), Dominika Mašková (4.VZ), Sabina Krausová (8.VZ). Navíc družstvo zcela jednoznačně a s velkým náskokem vyhrálo štafetu 6x 50m VZ a 2. místo v polohové štafetě. Celkově 2. místo.

Starší žáci, stejně jako dívky, využili vyrovnanosti výkonů a výborné závěrečné štafety 6 x 50m VZ (těsné 2. místo) k vynikajícímu postupu do KK. Martin Schmidt (2.VZ), Albert Van Wesemael (2.Z), Robert Vokáč (8.P), Jiří Mucha (7.VZ), Pavel Žíha(9.P), Matěj Hanták (10.P)

| Autor: Jan Vokáč | Vydáno dne 14. 12. 2007 | 1364 přečtení |