Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Tradičně poslední sportovní soutěží školního roku je atletický "Pohár rozhlasu". I letos se naše škola neztratila...

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo starších žáků, které postoupilo do krajského kola po velmi skvělých výkonech v kole okresním. Tomáš Kozák z 9.A zde překonal dokonce dva školní rekordy - ve skoku vysokém přeskočil laťku ve výšce 176 cm a ve skoku dalekém dolétl až na hranici 573 cm - tím překonal 22 let starý školní rekord!!! Do rekordů se také zapsala starší žákyně Karolína Kanalošová, která skočila do dálky 482 cm a to ji řadí na druhé místo ve školních rekordech. Družstvo starších žákyň obsadilo skvělé druhé místo na okresním kole, ale bohužel celkový počet bodů jim nestačil na postup do kola krajského. Mladší žáci se umístili v okresním kole na průměrném šestém místě, mladší žákyně skončily až na místě jedenáctém. Všem reprezentantům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy...

| Autor: Lukáš Šnobl | Vydáno dne 26. 05. 2011 | 1737 přečtení |