Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Dne 22. 09. 2015 se v Chodově na stadionu místního atletického oddílu ŠAK Chodov uskutečnilo okresní kolo mladších žáků a žákyň v atletickém čtyřboji.

Vynikajícího úspěchu dosáhla sestava mladších žákyň, která v konkurenci 14 základních škol obsadila 1. místo s náskokem více než 1.000 bodů před ZŠ Březová. Družstvo se opíralo o výborné individuální výkony Veroniky Sládkové, Barbory Navrátilové a Barbory Stupkové, V. Sládková navíc vyhrála i soutěž jednotlivců o nejvšestrannější atletku, těsně před Barborou Navrátilovou, ta předvedla mimořádný výkon ve skoku vysokém 130 cm a zejména pak v běhu na 600 m, kde nastoupila silně nachlazená, s jasným náskokem zvítězila ve svém rozběhu a v cíli padla naprosto vyčerpaná. Navíc Barbora Stupková zaběhla na 600m nejrychlejší čas ze všech závodnic 1:58,10.

Družstvo nastoupilo v tomto složení: Veronika Sládková, Barbora Navrátilová, Barbora Stupková, Adéla Kravaříková, Šárka Kuboňová.

Stejně jako družstvo dívek bylo úspěšné i družstvo chlapců, kteří dosáhli naprosto nečekaného umístění - 3. místo v konkurenci 14 škol okresu Sokolov. Družstvo dosáhlo vynikajícího umístění díky vyrovnaným výkonům všech závodníků. Oporami byli Ondřej Podhajský, Václav Mlčoch a zejména jeden z nejmladších závodníků Kryštof Kovardinský, nominovaný na poslední chvíli, jehož 400 cm ve skoku dalekém zaslouží obdiv, Václav Mlčoch předvedl výborný výkon v běhu na 800 m, kde systémem start - cíl s jasným náskokem zvítězil a zlepšil své osobní maximum o 10 sekund.

Družstvo nastoupilo v tomto složení: Ondřej Pohajský, Matyáš Pitoňák, Václav Mlčoch, Daniel Míča, Kryštof Kovardinský.

Všem závodníkům patří pochvala za výbornou reprezentaci školy.

v Sokolově, 23. 09. 2015                                                                   Radek škarda

| Autor: Mgr. Radek Škarda | Vydáno dne 02. 10. 2015 | 871 přečtení |