Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Dne 09. 10. 2015 se v Aši uskutečnilo krajské finále v přespolním běhu.

Jako jediná škola v kraji jsme měli zastoupení ve všech kategoriích.  Družstvo mladších žákyň ve složení Veronika Sládková, Barbora Navrátilová, Barbora Stupková, Adéla Kravaříková, Marie Predigerová a Barbora Zárubová obhajovalo loňské 1. místo a i letos se očekávalo medailové umístění. Děvčata splnila očekávání a s naprostou převahou jasně zvítězila, když se 4 naše nejlepší závodnice umístili do 10. místa, Barbora Stupková byla vůbec nejrychlejší ze všech a odváží si diplom za 1. místo. Na republikovém finále v Hradci Králové budeme všem držet palce. Druhého vítězství v závodě dosáhli naprosto nečekaně naši starší žáci, kteří potvrdili svojí vyrovnanost a díky závěrečnému finiši Davida Převrátila, který 100 m před cílem předběhl několik soupeřů a tím o 1 bod !!! zajistil vítězství nad favorizovanou ZŠ Krušnohorská Karlovy Vary, složenou převážně z hokejistů HC Energie Karlovy Vary, výborně zaběhl Vojtěch Navrátil, který doběhl celkově na 3. místě. Je velká škoda, že v tomto školním roce MŠMT nevypsalo postup i pro starší žáky, naši kluci by si finále v Hradci Králové také zasloužili. Družstvo starších žáků nastoupilo v tomto složení: Vojtěch Navrátil, Luděk Lejba, Marek Klepáček, David Převrátil, Ondřej Hájek, Jakub Lentes. Mladší žáci obsadili v silné konkurenci 4. místo, velkým příslibem je fakt, že polovina družstva byla složena ze žáků 6. A, kteří sbírali cenné zkušenosti na příští rok, kde mohou navázat na úspěch svých starších kolegů. Naší školu reprezentovali: Ondřej Podhajský, Václav Mlčoch, Dominik Sedláček, Kryštof Kovardinský, David Berka, Robert Šlechta. Starší žákyně běžely závod na hranici svých možností, bohužel to stačilo jen na konečné 6. místo, více jsme od tohoto družstva neočekávali a už samotný postup do krajského finále byl velkým úspěchem. Družstvo nastoupilo v tomto složení: Kateřina Nováčková, Diana Hirschová, Michaela Hájková, Yana Jafarová, Lucie Laurinová a Alice Mašková.

Všem závodníkům patří pochvala za výbornou reprezentaci školy.

v Sokolově, 12. 10. 2015                                                                   Radek škarda

| Autor: Mgr. Radek Škarda | Vydáno dne 15. 10. 2015 | 1101 přečtení |