Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Ve dnech 21.- 22. 09. 2016 se v Chodově na stadionu místního atletického oddílu ŠAK Chodov uskutečnilo okresní kolo mladších a starších žáků a žákyň v atletickém čtyřboji. Vynikajícího úspěchu dosáhla sestava starších žákyň, která v konkurenci 15 základních škol okresu Sokolov obsadila 1. místo před ZŠ Horní Slavkov, ul. Školní. Družstvo se opíralo o výborné individuální výkony Veroniky Sládkové a Barbory Navrátilové. Barbora Navrátilová navíc zvítězila i v soutěži starších žákyň, kde mezi 75 atletkami obsadila 1. místo se ziskem 2059 b., na 2. místě se umístila Veronika Sládková, která získala 1880 b. Všem reprezentantkám patří poděkování za velmi obětavé výkony a vynikající reprezentaci školy. Družstvo starších žákyň nastoupilo v tomto složení: Veronika Sládková, Barbora Navrátilová, Barbora Balická, Adéla Kravaříková, Šárka Kuboňová. Družstvo starších žáků se umístilo v silné konkurenci na pěkném 4. místě. V soutěži starších žáků dosáhl vynikajícího individuálního výkonu Ondřej Hájek, který se v celkovém pořadí jednotlivců umístil na 2. místě se ziskem 1709 b. Pozoruhodný byl jeho běh na 1000 m, kde krátce po startu se Ondrovi vyzula teniska a celý závod běžel s jednou teniskou na noze, přesto dosáhl 2. nejrychlejšího času. Ve skoku dalekém dosáhl také na 2. místo výkonem 487 cm. Jan Štěpnička byl 3. v hodu míčkem s výkonem 57,7 m. Družstvo starších žáků nastoupilo v tomto složení: Ondřej Podhajský, Daniel Míča, Ondřej Hájek, Jan Štěpnička a Daniel Eliáš. Stejně jako družstvo dívek bylo úspěšné i družstvo mladších žáků, kteří dosáhli na 2. místo v konkurenci 14 škol okresu Sokolov. Družstvo dosáhlo vynikajícího umístění díky vyrovnaným výkonům všech závodníků. Výborný individuální výkon zaznamenal Antonín Vrba na 60 m v čase 8,99 s., dále ve skoku dalekém, kde dosažený výkon 425 cm stačil na celkové 3. místo, Kryštof Kovardinský byl celkově 3. v běhu na 800 m v času 2:45,8 min. Družstvo mladších žáků nastoupilo v tomto složení: Antonín Vrba, David Berka, Robert Šlechta, Petr Charvát, Kryštof Kovardinský. V součtu umístění mladších a starších žáků a žákyň byla naše škola nejlepší v okrese !!! 1. ZŠ Sokolov, Švabinského (2,7,1,4)…………..14 2. ZŠ Chodov, Komenského (1,3,9,2)……..……15 3. ZŠ Sokolov, Pionýrů (3,2,3,16)………………..24 4. ZŠ H. Slavkov, Školní (12,5,2,6)………………25 Všem závodníkům patří pochvala za výbornou reprezentaci školy. v Sokolově, 23. 09. 2016 Radek škarda
| Autor: Mgr. Radek Škarda | Vydáno dne 26. 09. 2016 | 1026 přečtení |