Rok práce žákovského parlamentu
Dnes je: Pátek 29. září 2023
Svátek dnes: Michal Svátek zítra: Jeroným
˙
Náhodný obrázek
Projekt Velikonoce - 9
Na příchod Velikonoc se žáci 1. stupně pečlivě připravovali.
zobrazení: 1645
známka: 0
Kontakt

Základní škola Sokolov,
Švabinského 1702
356 01 Sokolov

352 623 645
     731 410 486
skola(a)6zs-sokolov.cz
Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Rok práce žákovského parlamentu

Přiblížil se konec školního roku a členové žákovského parlamentu mohou začít hodnotit svou činnost.

 Také v letošním roce jsme si na začátku sestavili velmi ambiciózní plán práce, který jsme ale plnili jen s obtížemi. Nedařilo se nám například dodržovat zadané termíny a mnozí z nás zanedbávali úkoly vyplývající z rolí, které jsme si na začátku roku stanovili. Přesto to byl velmi úspěšný rok. Těší nás zejména dvě dobře zvládnuté akce. V prosinci se nám podařilo posbírat pro sokolovskou nemocnici několik pytlů plyšových hraček a v dubnu se mnoho žáků naší školy zapojilo do přípravy velikonočního vystoupení pro seniory. Někteří seniorům nakreslili krásná přáníčka, jiní jim zazpívali nebo zarecitovali. Potěšilo nás, že se do obou akcí zapojila většina našich spolužáků. A těšil nás i zpětný kladný ohlas ze sokolovské nemocnice a od seniorů.

Během roku jsme však uspořádali i mnoho dalších menších akcí. Proběhla například soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu, ozdobili jsme stromek pro lesní zvěř, rozdali valentýnská přáníčka a inspirovali třídy k přípravě oslav Dne učitelů. V únoru parlament připravil výstavu obrázků žáků naší školy. S výstavou byla spojena i slavnostní vernisáž s vystoupením našeho pěveckého sboru. Bohužel během ledna a února bylo mnoho žáků nemocných, což se odrazilo nejen při přípravě výstavy, ale především i při slavnostní vernisáži. V dubnu jsme v rámci Dne Země posbírali odpadky v areálu hřiště. A ještě bychom mohli několik dalších akcí vyjmenovat.

Již tradičně výborná byla spolupráce s vedením školy. Svým přístupem nás potěšila i nová vedoucí školní jídelny, se kterou jsme také navázali dobrou spolupráci. A jsme rádi, že jsme mohli školní jídelně také trochu pomoci. Nejvíce nás těší, že se o naši práci a naše názory aktivně zajímají starosta Sokolova Jan Picka a místostarostka Renata Oulehlová, kteří nás ve škole již dvakrát navštívili a kteří nám pomoc nejen přislíbili, ale své sliby i plní.

Nyní nás čeká jen závěrečný společný výlet, kterým se s prací v žákovském parlamentu v tomto školním roce rozloučíme. Přejeme všem dětem hezké prázdniny.


| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 10. 06. 2015 | 2099 přečtení |

| Informační e-mail | Vytisknout článek |
Home

Skok na začátek stránky - Home
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.